Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor sötét képernyő/villogas?

Monitor sötét képernyő/villogas?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan problémám lenne, hogy a monitorom nem ad képet első kapcsolasra mikor bekapcsolom a gépet, aztán ha hosszan lenyomom a bekapcsoló gombot már működik.. És folyamatosan villog a monitor bekapcsolt állapotát mutató kis ledes ize a képernyő alatt, majd mikor villogott párat, bejön a kép, de ugye egyből a windowst hozza be. Nem látom magát a folyamatot ahogy betöltene, mert addig full üres fekete a képernyő, és írja is az elején hogy nincs jel. 1 hete még vga kábellel hasznaltam a monitort, de váltottam hdmire és azóta csinálja ezt. Megpróbáltam vga-val de semmi, már az sem jó. Allitgattam mar deiverbe, képernyő beallitasok kozott de semmi. Egyébként a monitoromon nincs hdmi kimenet, csak vga és dvi. Miközben a kártyán van hdmi. Ezért vettem egy atalakitot a monitorba dviről hdmire és így már osszetudtam dugni a hdmivel. Az is lehet, hogy csak egy DVI kábelt kellett volna venni. Packard bell viseo 230W típusú monitorom van és egy R9 280 kártya. Az a gond, hogy még a biost sem tudom megnyitni, hiába F2-zok csakis a windowst dobja be, vagyis hát a lezárt kepernyos windowst, mindegy ez most nem lenyeg. Segítsetek legyszives mit lehetne ezzel kezdeni, mert mar nagyon idegesít. A jobb képminőség miatt vettem az átalakítot de semmit nem ér így.


2020. máj. 12. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az atalakitoval lehet a baj.. Lehet az irany rossz, lehet az atalakito hibas. Ha van lehetőséged kosd ra tv-re, vagy barhogy, teszteld le az atalakitot masik gépen vagy valahol. De egyebkent szerintem az átalakító a ludas
2020. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!