Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cseréltem monitort, egy két...

Cseréltem monitort, egy két játék nem indul, újra kell telepíteni a Windows10et? Vagy mi a gondja?🤔

Figyelt kérdés

2020. máj. 12. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez így elég abszurd. Ha leírod mit mire cseréltél sokat segítene, illetve hogy mik nem indulnak, mit ír ki stb...
2020. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Oké,

Szóval egy 55" 4k Grundig TVről cseréltem egy 32" full hd-sra, a HDMI kábel is ugyanaz.


Ami nem indul amiket néztem a csere után, csak hiba üzenet van, az a GTA 5 online, a WarThunder, meg a Generals ZeroHour.


Viszont az érdekes ha visszakötöm a 4k TVre, minden megy! 🤨🤔🤔


A WarThundert letöröltem, és újból felraktam, de ugyanaz a hiba üzenet 🤔


Mi lehet?

2020. máj. 12. 22:27
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja és a videókártya teljesen felismeri mindkét képernyőt.


?

2020. máj. 12. 22:30
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Mi a hibaüzenet? Egyébként valószínűleg a felbontás beállítás segíthet, de úgy nehéz ha nem indul a játék.
2020. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

GTA 5: váratlan leállt! Ezt írja.. , meg még a felbontással valami..


WarThunder meg valami Crash-t ír..

2020. máj. 12. 22:38
 6/9 A kérdező kommentje:

Oo basszus, sztem rájöttem! Köszi hogy írtál, ezért ugrott be!..🙏


Hát mindkét játék 4k-ra van állítva! Tuti ez lesz a gond.. a kicsi meg nem tud vele mit kezdeni sztem!


Na visszakötöm aztán leveszem fhd-ra mindent..

2020. máj. 12. 22:41
 7/9 A kérdező kommentje:

Nah itt vagyok megint a problémával!..

Szóval levettem a 4k tvre dugva az összes játékba a felbontást fhd-ra, de ahogy másik képernyőre dugom, ugyanúgy nem indulnak!! Csak a fentebb említett hibaüzenetek!!

Mi a fene lehet!???

2020. máj. 21. 09:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha kérdésed feltennéd prohardver-en? Ott talán szakmaibb kérdéseket kapsz, mint itt önjelölt szervízesektől.
2020. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat ez erdekes
2020. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!