Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Huawei P Smart 2018 egyik...

Huawei P Smart 2018 egyik napról a másikra gyorsan merülni kezdett, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

A telefon év végén lenne csak 2 éves, általában csak készenlétben van, ritkán van használva, a 300 töltést biztosan nem léptem át. Eddig elég volt pár naponta töltenem, azt is úgy értve, hogy 50-40% -ig merült, és amint elérte a 100 -at levettem töltőről. Nem melegszik, háttérben futó feladatok kilőve. Újraindítási kísérlet megvolt, nem oldódott meg semmit. A wifi és a helymeghatározó mindig is be volt kapcsolva, ez nem kellene problémát okozzon. Tehát este feltöltöttem 100-ra és ma d.e. már 42%-ra merült, úgy, hogy mindvégig szinte készenlétben volt. Azt gyanítom, hogy egyik pillanatról a másikra akksi nem sérülhet meg. Valami biztosan meríti folyamatosan, mert mintha lassabban is töltene fel.


Az akkumulátor használatánál a "Cella készenlét" fogyasztja a legtöbbet, nem egész 20%-ot jelez. Nem rossz a térerő, a ház nincs is elszigetelve, emeleten vagyok, tehát semmi körülmény nem változott. A mobiljelet is jónak mutatja, az összes vonal világít, szóval nem tudom mi lehet a gond. Az tűnt fel, hogy egyik nap töltés közben iszonyatosan melegedett, gondoltam biztos háttérben frissül valami. Azóta tapasztalom ezt a gyors merülést készenlétben is. Szerintetek a gyári állapotba helyezés megoldaná, vagy ez teljesen más lesz?



2020. máj. 13. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Márpedig ez nagy valószínűséggel akkumulátor hiba. Megsérülhet egyik pillanatról a másikra, nyilván kisebb rá az esély, de megtörténhet. Mivel még garanciás év végéig (gondolom nem piszkáltad meg/vitted nem-hivatalos szervízbe), vidd el szereltetni.


Nekem is P Smartom van, de ez már júniusban 2 éves lesz és semmi baja nincsen, pedig egyszer nem hard reseteltem meg semmi, persze kicsit kevesebbet bír, de ez normális.

2020. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!