Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ethernetkábelhez olcsóbb, de...

Ethernetkábelhez olcsóbb, de elfogadható minőségű rootert tudnátok linkelni? Laptophoz tablethez meg telefonhoz kellene.

Figyelt kérdés
Szégyen, de nem értek hozzá. Media Marktban volt ilyen kb 20 Euroért, ami állítolag hordozható is.

2020. máj. 13. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora sebesságű az internetkapcsolatod és hol szeretnéd megvenni?
2020. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyors netem, hogy mennyire azt nem tudom, rendelni szeretném, illetve most a Mediamarktban voltam és ott ezt a hordozhato 20 eurosat láttam.
2020. máj. 13. 17:55
 3/8 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Hát ha a lakásban lévő internethez kell akkor nem mindegy, hogy hordozható-e vagy nem?


Egyébként mekkora internet sávszélességhez kellene?

2020. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koliban vagyok, ahonnan hamarosan remélhetőleg elköltözöm azért gondoltam hordozhatóra, mert azt talán kiránduláskor is tudnám használni.
2020. máj. 13. 18:16
 5/8 A kérdező kommentje:
[URL= [link]
2020. máj. 13. 18:26
 6/8 SIDLER22 ***** válasza:
100%
Ezt nem nagyon értem. Ez most egy ilyen kicsi Wi-Fi stick vagy miez? Ha meg igen akkor minek kell hozzá router?
2020. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül megvettem, amit elküldtem. Eddig egészen okés.
2020. máj. 14. 19:52
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

A link már döglött. De mitől ne lenne hordozható egy átlag SOHO router? Basszus nem második világháborús rádiókészülékek ezek.


A travel router azért travel router, mert ezt az amúgy sem nagy valamit belezsúfolják egy szappan tartóba. Cserébe nem is fog annyi minden tudni, mint átlagos méretű társa, de az árcédulája ugyan akkora lesz ha nem nagyobb.

2020. máj. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!