Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi időre hagyhatom a...

Mennyi időre hagyhatom a gépem menni? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

Eddig 19-20 órája megy, mert letöltök. Lassú a net, hála a UPC nek. Nos, oldalát levettem és azon gondolkodtam, hogy ventillátort odatehetnék nem nagyon közel hozzá, hogy kicsit jobban forogjon a levegő. A videókártya mondhatni rá, hogy Gamer de inkább kezdő gamer. Processzor meg nem szar, de nem is jó gamingre. De gta 5, watchdogsot simán viszi.

Nem nagyon szeretném ha valaminek baja lenne, mert nem akarok többet költeni a gépre, mert már úgyis kicsit túlmentem. Mit gondoltok, jó ötlet egy ventillátort odatenni :D Válaszokat köszi!



2020. máj. 15. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem egy abszolút gyagyi valami, az alkatrészek minőségét tekintve, akkor évekig is gond nélkül mennie kell napi 24 órában.
2020. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, gt 1030 OC 2gb , Intel pentium 2 mag 3 GHz körül G3260, táp 230 V, Alaplap B85 m pro 3, Ram 8 giga, HyperX, Win 10 250GB SSD, 500GB merevlemez, 40 GB merevlemez pluszba a fájloknak, képeknek. Ez mennyire számit minőséginek?
2020. máj. 15. 12:57
 3/9 meszike91 ***** válasza:

A videokártyát semmiképp se nevezném gémernek. A proci is abszolút belépő szint.


Viszont nyugodtan járathatod bármeddig, főleg ha csak letöltesz, az nem nagyon terheli a gépet.

2020. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. máj. 15. 13:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi gondja nem lesz. Én személy szerint vissza tenném az oldallapot, és offolnám a ventilátort kívülről, ugyan is a gépházak úgy vannak megtervezve, hogy az oldallap rajtuk van, és ez is segít a légáramlásban, és ahogy írták, ha csak nem gagyi kínai minden, márpedig nem tűnt úgy ennek folyamat mennie kéne, mivel te csak letöltesz a háttérben, és nem folyamat játszol, vagy stress test programokat futtatsz.
2020. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 24/7-ben megy a gépem. Semmi gond nincs vele.

Esetleg beállíthatod hogy a képernyő pár perc után kapcsoljon ki...

Meg a nem használt merevlemezek.


Arra meg figyelj hogy NE menjen a gép alvó módba x idő után, mert akkor ugye a töltés is állni fog.

2020. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Táp 230 V --- ez aranyos. 230V-os hálózati áramon üzemel mint minden Európában és a világ nagyobb részében. Abszolút nulla információ, pedig egyedül ezt lenne fontos tudnunk egy valódi válaszhoz.


Pontos típusát mondd, ne a teljesítményt és főleg ne a nyilvánvaló feszültségét.

2020. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy irodai gép, semmi gond. Elsősorban a tápegység pontos típusától függ, hogy mennyire bírja a hosszútávú terhelést. A leggyengébbek kivételével mindegyiknek bírnia kellene a 0-24 üzemidőt.
2020. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja ha évekig nem kapcsolod ki. De ha nem akarsz sok áramot fizetni, akkor inkább kapcsold ki teljesen amikor nem használod :)
2020. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!