Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy csak a PC...

Soros György kérdése:

Miért van az, hogy csak a PC második indításánál észleli a monitor, hogy indítottam a PC-t?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom a számítógépem, a monitorom jelzőfénye csak villog, mint előtte, de nem észleli az indítást, így képet sem ad. Ekkor power gombbal tudom kikapcsolni, majd újra be a PC-t, így második indításnál a géppel együtt indul a monitor is és minden rendben. A gépem Dell Precision T3600, rendszer Win10, videokártya GeForce GT 630. A monitor egy Samsung LED monitor. A videókártya HDMI-A bemenetébe egy HDMI-A - HDMI átalakító van téve, amiből egy mindkét végén HDMI kábel indul, ami egy HDMI - DVI átalakítóval csatlakozik a monitor DVI foglalatába. A válaszok során érdekelne, hogy egy egyszerűbb (DVI to DVI) kábel megoldaná-e a problémámat. A kábelek jelenlegi állapota csak telepítéshez kellett, de ha nem az a probléma, akkor érdekelne, hogy mi.

2020. máj. 16. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez Windows 10 / driver hiba, nálam is ezt csinálja véletlenszerűen.
2020. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

minel kevesebb atalakito mindentol fuggetlen is a legjobb

vagyis a valoban legjobb ha sziplan osszetudot kotni ket elemet semmi egyebb ugyeskedes nelkul


erdekes hogy mivel lehet a gond


talan masik monitorral kellene

hogy most azzal van e gond vagy a gep oldalan

2020. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!