Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tudok kezdeni az egér bal...

Mit tudok kezdeni az egér bal gombjával?

Figyelt kérdés
Az egerem bal egér gombja abban az esetben ha folyamatosan lenyomva tartom néha random kattint egyet, anélkül, hogy felengedném az egeret. Illetve van, hogy hiába nyomom le nem érzékeli a kattintást, ez mondjuk sokkal ritkábban jön elő, mint az első probléma. Tudok kezdeni valamit az egérrel, hogy megjavuljon vagy újat kell beszereznem?

2020. máj. 17. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nem valami nagyon drága egér, akkor érdemesebb újat venni

esetleg egy alkoholos mosás talán segít rajta

2020. máj. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha van némi affinitásod (és egy használható forrasztó páka), akkor érdemes megcserélni a jobb és bal gomb mikrokapcsolóját. mentettem meg már régi egeret így. persze vehettem volna újat, de 10+ év alatt úgy megszerettem és hozzászoktam, hogy sajnáltam kidobni


egyéb esetben én is a cserét javaslom

2020. máj. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Ez a mikrokapcsoló fizikai hibája. Nincs rá trükk, csak a csere. Drágább egérnél érdemes megfontolni a cserét, mint ahogy a második válaszoló írja. 500 Ft/db -os áron eredeti japán OMRON mikrokapcsolót lehet bele venni.

Mindegyik egérbe fizikailag ugyan az a kapcsoló, csak más a márka. És hogy spóroljon a gyártó silány kínait raknak bele gyárilag. Még a drágább termékekbe is. Nem rég a saját kedvenc egerembe cseréltem, pedig én tipikusan bénán forrasztok, mégis sikerült. 1000 Ft mégse 10 000 Ft, mint amibe egy hasonló kategória új egért került volna. Nyilván 1-2 ezres egérnél felejtős. Az kuka.

2020. máj. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!