Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bluetooth adapter miért nem...

Bluetooth adapter miért nem működik?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy usb-s bluetooth adaptert, rádugom a gépre működik rendesen, viszont amint újraindítom a windowst nem hajlanó működni.

Eseménykezelőben az alábbi két üzenet jelenik meg:

[link]

[link]


Az eszközkezelőben eltávolítom a generic bluetooth radio illesztőprogramját, majd újraindítás, ezután az eszközkezelőben a generic bluetooth radio-n az illesztőprogram frissítése/illesztőprogram frissítése a számítógépen tallózással/választás a számítógépen található illesztőprogramok menüpontnál az alábbi lehetőséget választom akkor újra működik újraindításig.

[link]


Ismerős gépén pedig gond nélkül működik az adapter, az operációs rendszer mindkét gépen windows 10.

mi lehet a gond?



2020. máj. 17. 20:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Most már így sem működik, ezek a hibaüzenetek:

[link]

[link]

[link]

2020. máj. 17. 20:21
 2/5 A kérdező kommentje:
Most meg megint jó, pedig ugyanazokat a lépéseket ismétlem meg illesztőprogram eltávolítása/hardverváltzások keresése/illesztőprogram frissítése a fent leírt módon
2020. máj. 17. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem valami baj lehet azzal az adapterrel.

Ha van lehetőséged mielőbb cseréld le..

2020. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sajnos már nincs letelt a 3 nap...

meg ismerős gépén megy akkor csak nincs baja az adapternek szerintem.

köszönöm a választ.

2020. máj. 17. 21:01
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

Több oka lehet...

Esetemben egy "problémás" eszköznél a gondokat a chipset okozza. Inteles alaplapban tökéletes, AMD-nél nem működik, nForce esetében a gyökérhub eltávolítása és újratelepítése után műxik.

2020. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!