Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen meghajtóval használjam...

Milyen meghajtóval használjam ezt a régi netbook-ot?

Figyelt kérdés
Találtam egy régi netbook-ot olcsón jó akkuval döglött hdd-vel,Asus Eee Pc 1015 PEM, a kérdésem az lenne hogy használjam egy 64 gigás 3.0-s pendrive-al rátelepítve a win. 7-et állítólag van usb 3.0.-s portja, vagy tegyem bele toshiba 320gb/7200 rot/min/16 mb buffer-s hdd-t,de azért meg szét kéne szednem darabokra,ssd-t eszemben sincs bele venni drágább még egy használt darab is mint amennyibe kerül ez a kis elavult netbook,egy linux tudom hogy jobban eldöcögne rajta de nekem most csak a windows jöhet számításba,pár windows-os hibakód kiolvasó programot tennék fel rá.

2020. máj. 18. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
32 bites win7 starterrel árulták. SSD-t tegyél bele ha satás..
2020. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sata-s csak ennél a modelnél szét kell szedni az alaplapig ha hozzá akarsz férni a hdd-hez,már agyalok is rajta hogy csak kéne bele guberálni egy ssd-t,legalább gyorsítana valamit a op. rendszeren,köszi a választ.
2020. máj. 18. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Usb3 pendrive OS alatt a leglassabb, még az 5400-as hdd is nagyságrendileg gyorsabb nála.. (még egy gyors core5 gépen is)
2020. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
A pendrájvos megoldást én a sebessége miatt nem javasolnám. Inkább bele egy meghajtót. Ilyen szempontból inkább a HDD. De a magam részéről akkor már SSD-t tennék bele, a mechanika hiánya és a kisebb fogyasztás miatt.
2020. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!