Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezeket a...

Miért csinálja ezeket a hibákat a nagybátyám PC-je?

Figyelt kérdés

Hangfalból jön kerregő hang, böngészők összeomlanak, kék halál, újraindul a gép, 1x volt hogy a HDD meghajtója is eltűnt de ki húztam és vissza csatlakoztattam az óta jó, a DVD író már 2x ezt csinálta hogy el tűnt. Mikkor össze szereltem neki a gépet és be kapcsoltam volt fúra hang a gépben.


Ma mondta újra el kezdte pedig Szombaton raktam neki újba a Windows 10-t, azt is mondta valami számok pörögtek a monitor alján.


2010-be lett véve az alaplap és a proci, Codegen 300 wattos tápegység van benne.


Vagy már tényleg kellene új gépet vennie?



2020. máj. 18. 17:47
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, mert romlani fog neki, így is használja a gépet így tovább romlik neki.
2020. máj. 22. 18:32
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem számottevő a romlás. Teljesen használható lesz az elkövetkező 10 évben is. Főleg ha átveszi egy SSD a szerepét, és csak adattárolás megy róla, akkor 20-30 év is benne van...

Ezért nem éri meg újat venni. Csak akkor ha nagyobb tárhely kell. Viszint akkor is működhetnek egymás mellett. Nem kidobandó, az a lényeg.

2020. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nekem volt 91%-os hdd a régi gépből gondoltam át rakom az újabba adattárolásnak úgy el rontotta a többi HDD hogy elkezdett romlani, és ez már így is marad :( pedig csak 10 percig volt használva.
2020. máj. 23. 11:29
 24/25 anonim ***** válasza:

Hogy mi? 😃

Ezt úgy mondták neked, hogy a többi hdd rontotta el? Gyorsan felejtsd el! Nincs összefüggés 😃

2020. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Én mondtam, előtte minden jó volt és utána lettek egyből gondok, én tapasztaltam, lehet kis zárlatot feszültséget adott a régi gépből.


Ezért lett rendelve új gép a nagybátyámnak új HD-vel.

2020. máj. 23. 14:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!