Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeállítanátok egy gépet...

Összeállítanátok egy gépet 100-120 ezerért?

Figyelt kérdés

Nem kell játékra, csak filmnézésre zenehallgatásra YouTube-ozásra Facebookozásra böngészésre nagybátyámnak.


Gondoltam neki hogy AMD procís legyen, és jó biztonságos megbízható alkatrészekkel.


Nem tudom van e még régi fajta csatlakozó az alaplapokon az egér és billentyű számára, még nincs neki USB-s, VGA csatlakozású a monitorja.


PCX-n rakatnám neki össze.


Bios frissítést kérjek?


Windows 10-t vásároljuk meg?


Használt gép nem érdekel minket, mindenből új kell.



2020. máj. 19. 16:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%

"Nem tudom van e még régi fajta csatlakozó az alaplapokon az egér és billentyű számára, még nincs neki USB-s, VGA csatlakozású a monitorja."


Ez még a kőkorszak, manapság nincs már a modern alaplapokon ps/2 csatlakozó. (régi billentyű egér) a vga csatlakozó helyett is inkább hdmi van.


[link]

2020. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Kérhetném hogy alkatrészenként rakjátok össze?


FSP tápra is gondoltam.

2020. máj. 19. 16:21
 3/28 anonim ***** válasza:
12%
Cica, ez a pénz nagyon kevés. Egy használható új VGA elviszi a felét. Ennél több kell.
2020. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
17%
Előre összeszerelt PC-t NEM veszünk!
2020. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Akkor mennyi a max ár ami már jó lenne?
2020. máj. 19. 16:30
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy 150 ezerből kompromisszumokkal már ki lehetne hozni egy egyszerű gépet, de azt is csak akkor, ha monitor/kijelző meg van. Ha monitor is kell, akkor még egy harmincast rátehetsz.
2020. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
35%

@16:40


A 150ezer Ft-os szgép jobban fogja vinni a facebookot meg a zenelejátszót mint a 120ezres?:D

2020. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
16%
Jó, hetes okostojás, akkor állíts össze neki 120 ezerből, új, minőségi alkatrészekből, időtálló gépet, amit nem kell egy év múlva újabb ötvenezerért updatelni. Hajrá!
2020. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%

Oké, igaz ami igaz, a mostani kis kenyérpirító pc-met 5 éve vettem 120ezer-ért, azóta annyit költöttem rá, hogy vettem bele még 4GB DDR3 RAM-ot. Így a mostani használt pici értéke 15-20ezer Ft kb/sacc.

"csak filmnézésre zenehallgatásra YouTube-ozásra Facebookozásra böngészésre" hatványozottan tökéletes, sőt kapaszkodj meg, de a GTA V-öt is full jól viszi alacsony beállításokon.


Ha pedig elolvastad a kérdés leírását, akkor konstatálhattad, hogy a leendő tulajnak semmi extra igénye nincs csak olyan alap dolgok, amire egy 15 éves pentium 4 alapú konfig is képes lenne egy akkori OS-sel.


120ezer-ből probléma nélkül össze lehet rakni új alkatrészekből egy egyszerű basic használatra való asztali pc-t.

2020. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%

Na jó, eddig csak olvastam az okoskodást, most már én is beleszólok.


7-es, 9-es, akkor ne szövegelj, állíts össze egyet!

2020. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!