Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jön ki hang a...

Miért nem jön ki hang a bluetooth-os fejhallgatóból?

Figyelt kérdés
Elektromosan feltöltött akkumulátorral, bekapcsolt állapotában szeretnék 64-bites verziójú jogtiszta Windows-10 alatt működtetni egy ma vásárolt TaoTronics fejhallgatót! Jack-jack kábellel működik, bluetotth-szal nem működik. Egyszer eljutottam oda a párosítás folyamán, hogy jelszót kért a Windows hozzá, de jelszót, sőt semmilyen papírt nem kaptam a fejhallgatóhoz - a fizetési blokkon kívül. Kommunikáltam az idők folyamán a vásárlás helyszínén található emberek egyikével is, - nincs jelszó! Mit lehetne tenni?

2020. máj. 19. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha megint kér jelszót akkor ezt írd be-0000

Ekkor csatlakozik és jónak kell lennie.

2020. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ment a "Pipa", - de ezen már túl vagyok. - Azért ment, mert a céges ember is ezt ajánlotta "csípőből", - más kérdés, hogy nem működik vele, egyes cégek erre "szexuálnak"!...
2020. máj. 19. 18:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Majd elfelejtettem: Köszönöm szépen az építő jellegű választ!
2020. máj. 19. 18:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Utána jártam egy-két dolognak. Kerestem, találtam az interneten és letöltöttem egy "felhasználói utasítást", amelyről túlzás nélkül írhatom, hogy elképesztően igénytelen. Mindenesetre kisakkoztam belőle, hogy - a TT-BH028 típus esetében - meg kell nyomni egyszerre a hangerő fel-, ill. hangerő le gombot (addig, amíg nem kezd el lilán villogni a led) - és ezt követően automatikusan felveszi a fejhallgató a párosítási készenlét állapotát. Csodával határos módon a másodperc töredéke alatt sikerült ezt követően párosítanom a laptopot a fejhallgató bluetooth-képességével. Kicsit rosszul esik, hogy egy - teljesen mindegy, milyen árfekvésű - fejhallgatót megvásárló vevő nem érdemel meg annyit, hogy ezt leírják neki és az irományt becsomagolják a fejhallgató mellé a dobozba. Hihetetlen számomra ez az igénytelenség! Mindenesetre "problem is solved"! Azért publikáltam a megoldást, mert esélyes, hogy más is bele fog futni a jövőben egy ilyen problémába - és ne járja el ugyanezt a "haláltáncot" egy szaros fejhallgató miatt, ha nem muszáj!
2020. máj. 20. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!