Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tapot vegyek ?

Milyen tapot vegyek ?

Figyelt kérdés

20ezrem van ra pcx bol veszem mert ott rakom ossze a gepem. Ezt neztem ki Fsp 600w hyper k 600 oem

Ryzen 5 3600

Gtx 1660 super

Msi b450m pro vdh max alaplap

Kingston 2x8 gb ddr4 3200mhz 1rx8 hyper fury ram

Melle



2020. máj. 20. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

600W sok ehhez, elég lenne az 500W -os is.

DE ettől függetlenül az FSP jó választás, minimális a problémák vele.

2020. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem a videokártya specifikációit:

* [link]

* [link]

a videokártya a 12 V-os ágon elméletileg max 75 (PCIe aljzat) + 150 (8 tűs PCIe tápcsatlakozó) = 225 W-tot vehet fel.


Ehhez jön a 65 W TDP-jű

[link]

processzor.


Az összes, maximális tápfelvétel nem lesz több 350 W-nál. Már egy 450 W-os táp is elegendő lehet (a GPU gyártója is ezt javasolja).


A választott táp árkategóriájában, újonnan:

* [link]

* [link]

* [link]

de nem sokkal drágábban lehet kapni még jobbat is:

* [link]

2020. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem pont ugyanez a táp van mellé Gigabyte 1660 super és Ryzen 7 2700, 16GB ram - én is a pcx-nél rendeltem. :)

lehet tényleg sok kicsit, de én még raktam bele plusz vinyót, meg ventilátorokat, stb, úgyhogy nem baj, hogy van kis tartalék, meg később is jó lesz ha veszek nagyobb procit.


tök jó a táp! fekete minden kábel és az alaplapi kábelt kivéve mind lapos, úgyhogy nagyon frankón el tudtam vezetni a gépházban és a fekete színük miatt nem látszanak úgy mint a piros/sárga kábelek.



OEM, tehát nem kapsz hozzá semmit! csak egy zacskóban küldik!

TÁPKÁBEL SEM JÁR HOZZÁ!

2020. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!