Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC gamepad élettartama?

Retro Nagi kérdése:

PC gamepad élettartama?

Figyelt kérdés
Acme gamepadem van, azelőtt is megfordultak már a kezemben ilyesmi olcsóbb kontrollerek, viszont sokat játszok és fél évig bírják. Milyet mondanátok ami hosszabb élettartamú, pl. Logitech vagy Xbox nem tudom meddig bírhatja. Ezek jóval drágábbak pl. F310 gondolom sokáig bírják a nyomkodást pl. Castlevania és hasonló action játékokhoz kellene.

2020. máj. 22. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs sok tapasztalatom... én inkább retrózni szoktam, de a Retrolink N64-es játékvezérlő immár fél éve simán bírja a napi 2-3 óra játékot. Előtte évekig egy Genius Maxfire-t használtam, igazából még most is hibátlan, csak a Retrolink kialakítása jobban tetszik. :)

A tartósság a játékoson is múlik, hogy milyen intenzitással nyomja a gombokat, illetve mennyire durván kezeli az analóg kart.

2020. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én meg a PlayStation kialakításúhoz vagyok szokva
2020. máj. 22. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem pc-hez egy vezetéknélküli logitech rumblepad 2-m van, szerintem legalább 15 éves ha nem több

máig tökéletesen működik

igaz nem dobálom

2020. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!