Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat be néha a gépem?

Miért szaggat be néha a gépem?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy filmnézés vagy youtubozás és játék közben is egy pillanatra "megröccen" a gépem, de még nem jöttem rá mitől lehet.

ryzen 5 2600

rtx 2060 6gb vidikari

16gb 2600 corsair proci

A hőfokok mindig jók, terhelés alatt a proci nem megy fel 50 fok fölé, és a vga is olyan 70 fokon megáll. Legfrissebb driver van telepítve mindenre. Futattam már vírus meg kémprogram keresőt is de semmit sem talált. Köszönöm ha tudsz segíteni. Béke.



2020. máj. 24. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
RAM-ra tippelnék, egy éjjel alatt érdemes lefuttatni a Memtest86-t.
2020. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legelsőnek én is arra gyanakodtam, mivel a " régi" gépemből csak a ram és az ssd maradt meg, és már annál is jelentkezett ez a probléma. Köszi a választ.
2020. máj. 24. 18:44
 3/3 A kérdező kommentje:
MeMtestben semmi hiba, ssd-vel semmi hiba, minden komponens rendbe van a probléma mégis fent áll :/
2020. máj. 25. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!