Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2020 Áprilisban Gearbesten...

2020 Áprilisban Gearbesten rendelt áru mennyi idő alatt érkezik meg?

Figyelt kérdés

Rendelt mostanság valaki a Gearbesttől valamit? Mennyi idő alatt jött meg?

A DPD csomagkövetője szerint az első fázisban van a dolog, magyarul nekik leadták a rendelést , de egyéb nem történt. Fel sem nem vették a csomagot, ezáltal a szállítás még folyamatban sincs.



2020. máj. 26. 07:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Úton van Kínából valamelyik európai ráktárba, onnan viszi majd a DPD.
2020. máj. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A csomagkövető szerint csak az első fázis van, az meg az, hogy a megrendelési adatok továbbítva lettek a DPD felé. A második fázisig (Szállítás) el sem jutott a dolog.
2020. máj. 26. 07:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a legutóbbi rendelésem így nézett ki:


2020-04-03 13:52:00

Kistokaj (HU), The parcel was delivered 2020-04-03, 13:52.

2020-04-03 06:23:00

Kistokaj (HU), Out for delivery.

2020-04-03 06:18:00

Kistokaj (HU), At parcel delivery centre.

2020-03-28 23:42:00

Budapest (HU), In transit.

2020-03-02 12:57:00

DPD data centre, Order information has been transmitted to DPD.

2020. máj. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ez jobban nez ki mint az enyem Nalam csak egy sor van osszesen, tobb mint 1 honap utan.
2020. máj. 26. 21:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Hol tudok érdeklődni tudja valaki?
2020. máj. 28. 18:20
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Ugyanaz van nálam, mint nálad.

Nyitottam egy jegyet és nyugtatgatnak.

Először egy automatikus üzenetet kaptam, a kialakult helyzetről tájékoztattak.

Fordítóval diskuráltam többször, de semmi eredmény.

Remélem megkapjuk a terméket.

Először rendeltem tőlük, az interneten csak jót olvastam.

Közben a termék már itthon is elérhető és olcsóbb is lett.

Április 14-én rendeltem és fizettem. Azóta várok.

2020. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia utsó. Írd már meg légyszi ha van változás. Én is beírom ide majd ha módusult valami. Egyébként hol kell reklamálni? A DPD nek írtam, ők azt válaszolták, hogy ilyen csomag nem került feladásra. Kérdeztem, hogy akkor a csomagkeresőjükben miért van benne a szám. Azt írták, hogy jelezték nekik ezt a csomagot, de nem adták fel azok akiktől rendeltem.
2020. jún. 6. 06:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Na, ma írta- a reklamálásom után- a Gearbest, hogy ma feladták a csomagot. Végül is alig telt el másfél hónap, az átutalásomtól, a feladásig. Mindig tudtam, hogy a lassú munkához idő kell...de másfél hónap???Aztán, hogy idén kihozzák e, az a következő kérdés...Csak hát ott 11 ezer az ára (okosóra)(szállítással együtt), itthon meg 40 ezer. Nem mindegy.
2020. jún. 6. 18:45
 9/9 anonim válasza:

Gearbest-ről rendeltem egy adag karácsonyi kütyüt november elején. Két hét után írtam nekik, hogy mikor postázzák, válasz: hiány van, nem tudják postázni csak várhatóan december végén.töröltettem a rendelést, és teljes pénzvisszafizetést kértem.November 27. óta várom, hogy visszautalják a pénzem, több tucat emailt váltottam velük, és a hivatalos emailező rendszerükön keresztül is folyamatosan reklamálok nekik. Mindig azt írják, várjak még egy kicsit.

A másik rendelésem egy telefon volt, szintén nov. elején. Black friday-ára lehetett, mert nagyon jó vételnek tűnt. Folyamatosan kérdeztem őket, mikor adják fel. Arra hivatkoztak, hogy nincs raktárkészleten, nem is lesz karácsonyig. Én vártam, mondván, ha nem karácsonyra jön meg, túléljük (habár ajándéknak szántam). Január eleje óta is folyamatosan hitegetnek, miközben folyamatosan árulják, hol leárazva, hol teljes áron. Hiába reklamálok mindenféle felületen, próbálnak lebeszélni róla - miközben azt mondják, lesz - vagy hogy mondjam le a rendelést, majd visszafizetik a pénzt. Persze nem hiszem, hogy visszafizetnék, hiszen várok egy másik törölt rendelés visszafizetésére is.Kérdésem, hogy ilyenkor mi a teendő?

2021. jan. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!