Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a boootig sem a...

Nem indul a boootig sem a gépem.Mi a probléma?

Figyelt kérdés

Összeraktam egy zsírúj pct a következő alkatrészekből:

Gépház: AeroCool V3X RGB

Táp: Seasonic Focus 650 Gold Semi-modular

Alaplap: Asrock B450M Pro4

Processzor: Ryzen 5 3600(gyári hűtővel)

Vidikari:ASRock Radeon RX 580 8GB GDDR5

Ram: Kingston HyperX Predator 16GB(2x8GB) DDR4 3200Mhz(később lehet bővítve lesz)

SSD: Kingston A400 240GB

HDD(k):Seagate 500GB Samsung 120GB


Mikor bekapcsolom minden venti felpörög de nem adja be a biost,majd leáll 10mp múlva és újraindul.Mi lehet a baj?:(



2020. máj. 27. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Alaplapon található debug LED-ek mit mondanak? BIOS frissítve vetted az alaplapot?
2020. máj. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja. 3.30-as biosra van szüksége a procinak. Nyilván egy korábbi van az alaplapban. Frissíteni kell egy olyan procival, amit felismer. A processzortámogatási listában a bios verziónál amelyikhez az van írva, hogy "All", azzal lehet frissíteni.
2020. máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az egyik ventinek 3 pines csatija volt és bedugtam a 4 pineshez :D Az volt a baj.Na itt a következő :D Elkezdtem felrakni a windowst és az az első újraindítás óta csak tölt a bios vagy 30 perce :( Nem igaz hogy semmi nem megy elsőre
2020. máj. 28. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!