Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lehet a rossz? A többi...

Melyik lehet a rossz? A többi lent.

Figyelt kérdés

Olyan problémába ütköztem, hogy egyszer elvittem a gépemet egy másik helyre és azóta, ahogy ott először bekapcsoltam a videókártya meg van őrülve, és nem hűt aktívan ahogy eddig, hanem ( ha nincs leterhelve valami játékkal a háttérben ) pár másodpercenként felzúg nagyon hangosan, kb mintha el akarna szállni a gép és nagyon idegesítő...

Eddig nem volt ilyen problémája, normálisan működött, de mivel ott seftelt áram volt lehet az tett be, mivel semmi frissítést meg semmit nem szedett le a kártya, mivel net sem volt elérhető mikor először bekapcsoltam, hanem egyből ez hogy elkezdett így zúgni. Arra gondolok hogy vagy a táp vagy a videókártya kapott valami kisebb sokkot a nem normális áramtól, de eddig senki nem tudta megmondani mi lehet a baja.

Próbáltam már az újrapasztázást, a gép kitakarítását, az egész gép újratelepítését és így a driverek újrarakását és a BIOS ban való ventilátor sebesség állítását is. Már csak azt találom megoldásnak hogy újat kell venni, csak nem tudom, hogy a táp vagy a kártya ment szét, mert ha a kártya akkor nem veszek feleslegesen másik tápot és fordítva. Szóval ha valakinek van még esetleg valami ötlete azt megköszönném!



2020. máj. 28. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak egyféleképpen lehet tisztázni. Kipróbálod másik videokártyával, majd másik táppal.
2020. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy kipróbálni nincs lehetőségem, illetve feleslegesen nem szeretnék mindkettőt venni.

És még annyi,hogy mostanában ha kikapcsolom úgy kapcsol ki hogy leáll, visszakapcsol és leáll rendesen, szóval én a tápra tippelnék, de nem vagyok biztos benne, meg ezen se segitett a gép újrarakása.

2020. máj. 28. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, valoszinuleg táp lesz
2020. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!