Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 8GB-os Laptopon miért van...

Egy 8GB-os Laptopon miért van 60%-os memória használat folyton?

Figyelt kérdés
Nem fut semmilyen játék vagy még konkrétan bejön a gép és már akkor annyi a kihasználtság. És amikor bemegyek a feladatkezelőbe akkor azt irja hogy a keresés meg az asztali ablakkezelő használ a legtöbbet. Ez mitől van?

2020. máj. 29. 09:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést azt elfelejtettem beírni a kérdésbe hogy 8GB RAM-os
2020. máj. 29. 09:09
 2/6 anonim ***** válasza:

indexelési folyamat velejárója.

sokat nem tudsz tenni ellene, max megpróbálod kikapcsolni az indexelés szolgáltatást, és ütemezett feladatoknál.

Ez amiért a RAM felét felemészti, de nem csak a RAM, hanem a CPU -t és ha HDD -d van, akkor azt is szinte egészében lefogja.

2020. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Felesleges emiatt aggódnod, csak addig foglalja a rendszer a helyet, amíg van, ha betöltesz egy Photoshopot, annak is szorít helyet. 1GB-on is elfut a Windows 10, nekem 2GB-os tabletem is van, semmi gond vele.
2020. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
Ez attól van, hogy ott figyel a gépedben 8 GB RAM és a rendszernek az a dolga, hogy használja.
2020. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy van 8G ramod :)

Minth egy BMW tulajdonos azért panaszkodna, hogy hirtelen gyorsul az autója :)

2020. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi is a gond..?
2020. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!