Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tápegység fura hangot add?

Tápegység fura hangot add?

Figyelt kérdés

Alap load alat magas fekvencián sziripel. Full load alatt meg a videóban hallható

[link] gpu se megy a névleges mhzn (1400 a max az 1950mhz helyet) (nem melegszik túl semmi csak 50 fokos a kártya) fps is sokka kevesebb mint idáig.



#tápegység #FSP #GPU #PSU #Fsp hyper m85+
2020. máj. 31. 00:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Rtx 2070 gigabyte 3venti

I7 4790k

2*4 + 8g ddr3 ram

Fsp hyper m85+ 650w psu

2020. máj. 31. 00:56
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

A "COIL WHINE" hangjelenség gyakran előfordul, nem káros semmilyen alkatrészre, és nem is garanciázható miatta. Csak idegesítő, ezt elismerem én is.

Nekem is csinálta egy FSP tápom, de csak az én gépembe, érdekes módon egy másik konfigba meg se mukkant. Gondolom az eltérő fogyasztás miatt.


A GPU órajelekkel meg szerintem el vagy tévedve:

[link]

2020. máj. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tényleg 1900mhz szokott lenni. (szerintem még boostol azért) gigabyte modelt használok és tegnap óta olyan lassó és kissebb az órajel. Van hogy 500mhz re is visszaugrik (nem lépek ki a menübe, semmi töltőképernyő nincs
2020. máj. 31. 07:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a táppal?
2020. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!