Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A törölt adatok hol tárolódnak?

A törölt adatok hol tárolódnak?

Figyelt kérdés
Ha egy számítógépen mondjuk törölve lett a lomtárból, de a sajátgép keresőjén megkereshetőek a fájlok.

2020. jún. 6. 12:46
1 2 3
 11/25 Derwer ***** válasza:

Remek segítségeket kaptál. De úgy látom rajtad ez nem annyira segít, kevered a lokális és internetes dolgokat.


Írd le mi az igazi problémád...

2020. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Az, hogy küldtem magamról intim képeket és nekem is küldtek és a sajátgép keresőjén megtalálható. Annyit megértettem, hogy lehet, hogy nem a számítógépen, hanem a neten található meg, de semmilyen elérési utat nem találok vagy nem tudom hogyan kell megnézni. Más láthatja e hogy honnan küldtem?
2020. jún. 6. 14:45
 13/25 Derwer ***** válasza:

Onnan hogy elküldted a képet a kintről nincs nálad. Fejre allhatsz se biztos, higy az a kép nem fog feltűnni egyszer valahol.


Nem tudom milyen keresőben találod azt a képet. A start menübe írod be? Internetes keresőbe? Facebook keresőbe?

2020. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Megnyitom, hogy sajátgép (ez a gép) és ott a nagyítóra megyek és oda írom be. Nem tudom, hogy ez ugyanaz e mint a start kereső.
2020. jún. 6. 14:50
 15/25 A kérdező kommentje:
Me ha beírom, h jpg akkor kihoz nagyon sok képet olyanokat is, aminek nincsen jelentőseége, de már nagyon régen törölve lett lomtárból is, ezek még anno internetről voltak letöltve. Csak így ha más ül gép elé, akkor láthatja ha beírja.
2020. jún. 6. 14:53
 16/25 anonim ***** válasza:
Na, a találatra kattints jobb gombbal, ott legördül a menü, nyomd meg: "Teljes elérési út másolása", majd gyere vissza ide, válaszba nyomj CTRL+V-t és küldd el, hogy megtudjuk végre az útvonalat :)
2020. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem ad ilyen opciót.
2020. jún. 6. 15:11
 18/25 A kérdező kommentje:

"A Sajátgép keresője kiírja a lokációt is (elérési út). Nálad mit ír ki a képeknél?"


Ilyet ír ki, hogy a fájl már törölve lett, amikor innen ki ki akartam törölni. Miután letöltöttem azt írta ki, hogy az asztal(oda töltöttem le) majd újra töröltem. De lehet én vagyok béna de csak ilyet láttam.

2020. jún. 6. 15:41
 19/25 A kérdező kommentje:
De a keresőbe még mindig ott van és amikor törölni akarom csak azt írja, hogy már törölve van. Ennek ellenére kihúzható az asztalra.
2020. jún. 6. 15:42
 20/25 Derwer ***** válasza:
Nem a letöltési előzményeket mondod, tehát a Firefox /internet explorer/chrome / ooera/ stb valamelyikének letöltési előzményeit nézed?
2020. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!