Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma leállt a gépem magától,...

Ma leállt a gépem magától, viszont a billentyűzetem a tovább világított, ami nem szokott, ha nincs bekapcsolva a gép. Bekapcsoltam azóta tökéletesen megy. Proci, lap, kártya nem melegszik túl. Valakinek van ötlete mi lehetett...(?)

Figyelt kérdés
Esetleg egy pillanatra elment az áram?
2020. jún. 9. 12:52
1 2
 1/11 pappgr ***** válasza:
Ha elment az áram akkor sehol nem volt áram abban a pillanatban a fázison, pl a szobás többi része. Én arra tippelnék, hogy kihagyott egy pillanatra a táp. Ha megint előfordul akkor én lehet lecserélném.
2020. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bios log vagy Rendszer eseménynapló nem árul el valamit?
2020. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egy ilyen kritikus hibát találtam.

[link]

2020. jún. 9. 15:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre tippeltem, jaja. Lehet volt egy kis áramszünet. Ha ez elkezd ismétlődni, akkor valószínű a táp problémázik, annak a cseréjével azért nem érdemes várni, mert hamar megfingatja a többi perifériát is.
2020. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha megismétlődik megint, akkor cserélem is. Köszi a segítséget.
2020. jún. 9. 15:46
 6/11 A kérdező kommentje:
Nos kekhalàlt kapott a gép, és újraindult. Az eseménynapló ugyan azt a hibát írja ki. Szóval akkor biztos a táp a hibás?
2020. jún. 9. 18:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért a kékhalál kódját és megnevezését jó lenne tudni, ha megint megtörténik, próbáld felírni.
2020. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Okozhat ilyen problémát, ha esetleg rossz helyre lett visszarakva a memória?
2020. jún. 9. 18:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy rossz helyre? Egy ugyanolyan másik slotba? Vagy beleerőltetted egy PCI helyre? Az nagyobb problémát okozna, mint a kékhalál :)
2020. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rossz slotra gondoltam. :D
2020. jún. 9. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!