Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem engedi leválasztani...

Miért nem engedi leválasztani a külső meghajtót?

Figyelt kérdés

Van egy egy TB-s külső meghajtó, amit néha csatlakoztatok a géphez, erre mentem a fotókat meg ilyesmit. Hosszú ideig semmi gond nem volt a leválasztással, azonban egy ideje (1-2 hónapja) nem engedi leválasztani normálisan, ilyet ír ki:


"Az eszközt (Általános kötet) nem lehet leállítani, mert egy program még mindig használja. Zárja be azon programokat, melyek használhatják ezt az eszközt, majd próbálkozzon ismét."


Ezzel annyi a gond, hogy SEMMI nem használja a meghajtót, mert csupán fájlokat másoltam rá, és a mappákat már bezártam. Kíváncsiságból kipróbáltam hogy csatlakoztatom és azonnal megpróbálom leválasztani, és akkor nem csinálja ezt rögtön, de ha dolgozok rajta valamit, akkor már igen, hiába zárok be mindent. Honnét lehetne kideríteni hogy miért nem engedi leválasztani normálisan, mi az ami még "használja"?



2020. jún. 10. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Csináld azt, hogy az asztalon nyomsz egy jobbkillet, majd a megnyíló menüben "Frissítés"-t. Utána elméletileg sikerülnie kell.
2020. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kipróbálom majd, köszönöm!
2020. jún. 10. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami fogja: filekezelő amivel másoltál, víruskereső, HDSentinel, stb..
2020. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!