Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A mikrofonom nem lehet hallani...

A mikrofonom nem lehet hallani videóchat közben, bárkinek bármi ötlet?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete vettem egy új mikrofont, akkor még nem volt semmi gond. Nemrég videochat közben kiderült, hogy nem hallatszódok, először azt hittem, hogy a mikrofonnal van baj, de kipróbáltam audacity-ben és ott tökéletesen működött. Másik mikrofonokat is kipróbáltam, de azok sem működtek, aztán más alkalmazásokban (facebook messenger, zoom, google hangout, discord, cisco webex meeting)is kipróbáltam, de ott sem akart működni. vagyis offline alkalmazásokban működnek a mikrofonok, de online nem megy át a hang (internetem is van mivel kiírtam ezt a kérdést). Bárkinek, bármi ötlet? Holnap is részt kell vennem videochaten és szükség lenne a hangra.

2020. jún. 11. 17:20
 1/2 pappgr ***** válasza:
Windowsban legyen a használt mikrofon legyen az alapértelmezett. Ha úgysem működik, akkor a programban ahol beszélni akarsz, állírsd be manuáliasn, hogy azt a bemeneti ezközt használja, és azt is, hogy ne push to talk-on legyél, hacsak nem akarsz direkt.
2020. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, így most működik.
2020. jún. 11. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!