Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy fülesem. Van rajta...

Van egy fülesem. Van rajta egy jó minőségü mikrofon. De mikor a laptopomba dugom nem jelez ki mást mint az alap reatek hd-t mint bemenet és kimenet. A hang megy a fülesben de a mikrofon az nem a fülesé. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 02:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult -> Hang -> Felvétel. Válaszd alapértelmezettre a megfelelő csatlakozót.
2020. jún. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amint elmondtam nem érzékeli se a mikrofont se a fülest.
2020. jún. 12. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hang megy a fülesben, akkor érzékeli.
2020. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemár hogy nekem kellene elmagyarázom a válaszolónak? A realtek hd nem kapcsolja automatikusan a mikrofont mikor bedugom hanem a beépiettet és az illesztőprogram nem jelenik meg.
2020. jún. 12. 19:31
 5/5 anonim válasza:
Pontosan ugyanez a problémám nekem is. Vettem egy fejhallgatót, és a mikrofonja más gépeken működött, de az enyémen nem, mivel laptop, a beépített mikrofont prioritizálja. Namost, a fejhallgatóm jack dugós, tökéletesen szól benne a hang, azzal nincs is probléma. De a mikrofon az csak azért is a beépített akar maradni. Szóval hiába nézem, a felvételnél csak 2 opcióm van, "mikrofon", és "sztereó keverő". Nos a sztereó keverő majdnem mindegy hogy mit csinál, de a mikrofon az, ami a problémás. Szóval hiába ment más gépeken a mikrofonja a fejhallgatómnak, itt a beépített mikrofon "kisajátítja" az egész mikrofont, és még csak eszébe se jut se külön egységként érzékelnie a mikrofont, se pedig "felülírni" a beépített mikrofont. Egyszerűen mintha nem is létezne, és nem tudok rájönni hogy mi a f*szért csak az én gépem ilyen búvalb*szott hogy nem képes érzékelni külön a fejhallgató mikrofont, és be tudnám állítani a beépített helyett. Bármi ötlet bárkinek?
2020. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!