Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Garanciális szervizelés lehet...

Garanciális szervizelés lehet mégsem garanciális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hp szervizbe szeretném küldeni a gépem, van még rá 1 év garancia.


Lehet olyan, hogy mégsem csinálják meg a gondot garanciára, mert ők úgy ítélik, garanciavesztés történt valamiért, és kifizettetik velem az alkatrész, munka díját is kötelező jelleggel?


Szóval létezik olyan, hogy én abban a hitben vagyok, hogy ingyen csinálják meg, hisz garanciális, és a végén egy 70 ezres számlával érkezik vissza a gép?

Vagy ilyen esetben megkérdezik, és elállhatok a dologtól, visszakaphatom ingyen a hibás készüléket és nincs fizetési kötelezettségem?


Köszönöm szépen a konkrét kérdésemre érkező válaszokat !


2020. jún. 13. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha garvesztes a gép, semmilyen javítást nem csinálnak meg rajta, amíg az ügyfél nem egyezik bele. Ha beküldöd, szétszedik, megállapíthatják hogy garvesztes, de még azért sem kérhetnek pénzt. Ezen ne aggódj. A lényeg, hogy ha az a megrendelés, hogy garanciális javítás, akkor nem csinálhatnak benne mást.

"Főnök tudom hogy olajcserére hozta az Ignist, de lefestettük, mert csúnya volt" kaliberű munka lenne :D

Sajnos jártam már így, egy fillérembe nem került. Mondjuk az ügynek a vége egy kb egy éves huzavona békéltető testülettel és sok utánajárással.

2020. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!