Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A játékok időnként crashelnek,...

A játékok időnként crashelnek, mi a teendo? -Alaplap:Asus b450-f gaming -Proci:AMD ryzen 5 3600x -Videókártya: Radeon rx 590 nitro+ -Ram:G.Skill Trident Z 3200mhz 2x16gb -Táp: Xilence Performance x series (750w Gold+) -SSD: Kingston

Figyelt kérdés
Driver frissitessel probaltam , de nem mukodott, windowst is ujraraktam de ez sem hasznalt semmit.

2020. jún. 15. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek

az oszt igen! micsoda robotgéped van ha ilyen proci van benne! :D


jó kérdés... videókártya driverre gondolok.


azt az eszközkezelőből raktad fel vagy a windows saját maga tette fel?

hőtés rendben? te raktad össze?

2020. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért a "crashelnek" egy orbitális nagy fogalom, ezer dolog játszhat közre. Legalább próbáld meg körbeírni, hogy miképpen fagy ki (elő-utó jelenség), eseménynapló ír-e valami értelmes eseményt?

Valami OC van-e?

- Az újabb Radeon driverek nem a legbarátiabbak, próbálj felrakni !tisztán! egy 19.12.2 verziót DDU segítségével.

- RAM(ok) órajelét rakd gyárira (XMP off)

- BIOS legfrissebb-e

2020. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tulmelegedes? Cpu gpu hany fokosak?
2020. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A CPU 50-65 fok kozott van altalaban , a gpu 30-60 fok
2020. jún. 16. 10:34
 5/8 A kérdező kommentje:
A bios a legfrissebb ,OC-zni nem ocztam, csak gyarilag az AMD , a crash ugy nez ki , hogy egy 15-20perc jatek utan, de neha kevesebb vagy tobb egy fekete kepernyot latok, a barataimmal discordon beszelgetek, de a fekete kepernyo alatt oket sem hallom, majd visszajon a hang, viszont a jatekbol kidobott. Van ahol hibauzenetet sem ir, de van ahol csak annyit ir, hogy a jatek crashelt.
2020. jún. 16. 10:40
 6/8 A kérdező kommentje:
A videókártya drivert az amd hivatalos oldaláról raktam fel.
2020. jún. 16. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit valóban GPU driver gyanús így elsőre, szerintem mindenképp megéri egy régebbi stabilt (19.12.1) felrakni tisztán DDU-val.
2020. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a kábel amit hasznalsz?? Nem lehet hogy az a kontakthibas stb
2020. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!