Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik ventilátort érdemes...

Melyik ventilátort érdemes alaplapra kötni és milyen elhelyezésben?

Figyelt kérdés

Vettem egy picike matx házat, és van egy 12-es meg egy 8-as ventim. Az alaplapra a procién kívül max 1 ventilátort lehet kötni, tehát a kettő közül az egyik vagy fix 12 vagy fix 5 V-ról fog menni.

Melyiket érdemes az alaplapra kötni?

Illetve mivel elöl csak alulról tud szívni, a 12-eset az oldallapra vagy előre tegyem?

Van videókártya meg hdd is + ssd.

[link]


2020. jún. 16. 21:38
 1/3 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hátha számít, hogy nem torony cpu hűtő van, hanem gyári intel.

Na meg gondolkodtam, úgyis műanyag a gép eleje, ha megtudom oldani esztétikusan, lehet kifurkálnám, bár nem szívesen.

2020. jún. 16. 21:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen előre 120 as 5 volton, hátul a nyolcas, de én azt is 5 voltra tenném. Úgy még nem hangosak és ez a ház pici. Nem baj az, ha folyamatosan átszellőzik.

A fúrkálás jó ötlet, nagyon sokat segít. Oldalra felesleges, illetve azt tenném pwm re ha mégis teszel bele. Akkor pörögjön gyorsan ha muszáj.

2020. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy első befúj, hátsó kifúj, oldalsó szintén befúj.
2020. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!