Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok jó, gyors, nagyobb...

Ajánlanátok jó, gyors, nagyobb kapacitású pendriveokat?

Figyelt kérdés

USB 3.0 vagy 3.1 lenne jó, de én az emagon vettem egy 128 GB os Sandisk Ultra Flairt és olyan lassú, hogy USB 2.0 sebességűre csökken le másoláskor, pedig nem USB 2.0nak írja. Nem jó. És a megfelelő slotba tettem.


Ugyanonnan, az emagról (ha lehet) tudnátok ajánlani másat? Irreálisan drágát sem akarok venni. 128 GB szerintem elég.


2020. jún. 17. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


vagy


[link]


Mindig az írási sebességet nézd egy pendrivenal, mert azt nem nagyon szeretik feltuntetni.. az 3.0-as az nem garancia a sebessegre

2020. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sandisk extreme pro 3.1 128g használok 345el olvas és 326 al ír (crystaldiskmark szerint) hdd röl meg 110körül ír. (az is gyors)
2020. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy sandisk ultra flair. 20-25mb/s el ír elején azt hidtem valami baja van de utána néztem csak hogy az olvasás 150mb/s. Ja és nagyon melegszik
2020. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!