Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kb 10 centi magasságból...

Kb 10 centi magasságból elejtettem a laptopomat és 45 fokban a bal oldalára esett, azóta nem szól a hangszórója, de ha 3.5 mm be dugok egy hangfalat, az megy. A hangfalnak annyi? Vagy mit tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés
Amúgy ez egy régi laptop, de böngészni még tudok vele. Ugyanott, bal oldalon van a hangszóró, ahol megütődött. A merevlemeznek semmi baja.
2020. jún. 17. 08:59
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a hangszórónak annyi?, mármint a beépítettnek, akartam mondani.

Mert a hangfal külön van és annak semmi baja.

2020. jún. 17. 09:00
 2/3 anonim ***** válasza:
szét kéne szedni és megnézni, hogy mi történt; lehet, hogy egy forrasztás elengedett
2020. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom, hogy nagy baja esett a laptopnak.


Elsősorban szét kellene szedni, és majd azután már többet lehet tudni.


De megint szeretném kihangsúlyozni:

Ha nem tudod, hogy mit miért, akkor inkább ne szedd szét egyedül, hanem vidd el egy olyan emberhez, aki tudja, hogy mit miért csinál! Mert könnyen lehet, hogy nagyobb kárt okozol, mint ami jelenleg van.

2020. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!