Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Váratlanul és többször újraind...

Váratlanul és többször újraindul a Windows. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Mostanában rendszeressé vált, hogy a számítógép fogja magát, és a legkülönbözőbb helyzetekben előjel vagy figyelmeztetés nélkül "újraindul". De nem is igazán újraindul, hanem csak elmegy a kép, és a következő amit látok már a boot-animáció. Kb. egy hónapja húztam újra a gépem, azóta csak hiteles forrásból származó, alapvető programok vannak rajta, minimális napi igénybevétellel. Windows 10 1909-es verzió került fel hivatalos(!) telepítőről, amit pár hete frissítettem 2004-re, szintén gyárilag. A jelenség néhány napja kezdődött, hozzátéve, hogy korábban még Windows 7 alatt tapasztaltam már ezt a jelenséget, ami akkor magától rendbe jött egy idő után. Ütemezett újraindítás nincs beállítva, frissítések szintén kilőve napközben. A RAM volt már zárlatos, amit akkor kiszedtem, majd fémhez érintgetve visszatettem és megszűnt az egyébként más jellegű probléma. Okozhatja esetleg ezt is hibásan működő memóriamodul?

2020. jún. 17. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
A RAM simán okozhatja, csinálj memtestet.
2020. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ihen, ez egy gyakori tünete memóriahibának.


Olvass crash logot.

Futtas bootolható (nem Windows alatt futó) memória tesztelőt.

2020. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!