Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Macbook Air 2020 melegedés?

Macbook Air 2020 melegedés?

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy 2020as Macbook Air-t.

Soha az életben nem vágtam videót és nem is akarok, fényképet sem szerkesztek soha, játszani talán 2010ben játszottam utoljára a bf1942-vel.

Jóformán csak tartalomfogyasztásra és nagyon sok írásra és olvasásra kellene egy hosszú akkumulátoridejű megbízható számítógép.


Azonban a reddit-en és a YouTube-on nagyon sok negatív tapasztalatot olvasok a gépről hogy nagyon melegszik, alap feladatok ellátása közben is. Mind az i3-as mind az i5/i7-es modell. Az i5ös modellt fontolgattam de arról volt a legtöbb gáz melegedős vélemény.

Gondoltam hogy veszek akkor egy alap pro-t, az még belefér anyagilag, de annál is olvasom a 2020as modelleknél a melegedést.


Mit gondoltok?



2020. jún. 17. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálsz rajta semmi komolyat akkor nem fog melegedni.
2020. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha leveszed a hátlapját, egy sima hővezető lapkát raksz a proci meg a fém hátlap közé, és máris sokat javították rajta. Nekem a ‘18-as retina van, YouTube-on 1440p már melegnek érzem, de a ventije normál esetben csak nagyon magas hőmérsékletnél kapcsol be, engedi majdnem 100 fokig.

Szoktam rajta videót renderelni néha, akkor külön progival felveszem a ventit maxra meg kirakom az erkélyre, simán elmegy 70 fok körül. A lapkás módszert ki fogom próbálni, mert a fém ház sokat jelent neki nagyon. Mondjuk én inkább a prot venném inkább már, annak jobb hűtése van, ha aggodsz a prociért.

2020. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmmm értem, köszönöm a segítséget.
2020. jún. 18. 07:44
 4/5 anonim válasza:
nekem 2019-es van ugyan, de pl egy egyszerű honfoglalónál is melegszik xd szóval..
2020. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Megvettem végül, 2020-as, i3, alap gép. 3 napja használom, ez az első Macem és imádom, úgy érzem minden fillérje megérte. Sajnálom hogy nem léptem meg a cserét korábban 2-3-4 éve amikor először elgondolkoztam rajta, tényleg nagyon jó.

Egyelőre nem volt semmilyen problémám a forrósodással, de ha esetleg lesz, leírom ide hátha segít majd másokat a jövőben.

2020. júl. 14. 05:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!