Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Resident Evil 8-ban farkasem...

A Resident Evil 8-ban farkasemberek lesznek zombik helyett?

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 De akkor milyen lények lesznek benne?
2020. jún. 19. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden másikban, minden bizonnyal. Zombik, meg egy rakás szörny meg mutáns.
2020. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Trailer-ből gondoltam. A kommentekben a werewolf-ot írnak ami farkasembert jelent: https://www.youtube.com/watch?v=KXkKwU9e_oU
2020. jún. 20. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Viszont azt nem jelenti, hogy a zombik helyett. Nem játszottál még resident evil játékkal? Azokban az óriáspókok, az élőholt kutyák, a mindenféle kimérák a zombik helyett voltak?
2020. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Az összes résszel játszottam, de a 7-ben egyáltalán nem voltak már zombik...
2020. jún. 20. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a farkasember valami ritkább ellenfél lesz esetleg miniboss vagy akár rendes boss. Annyit tudunk hogy Ethannel megyünk ebben is de mivel Eveline már nem él így az szinte tuti hogy a moldedek ebben már nem lesznek. Egyébként azt mondták a fejlesztők hogy ez a rész lesz az eddigi legeltérőbb az összeshez képest szóval szinte bármik lehetnek benne :D Remélem tényleg kreatív ellenfelek lesznek ezek után. Szerintem a zombikat már alapból sokan unták több mint 20 év után. Én nem bánom ha lesz pár sima zombi a VIII ban is de szerintem az csak jó ha nem azok a legyakoribb ellenfelek.
2020. júl. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!