Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Digis boxhoz csatlakoztatott...

Digis boxhoz csatlakoztatott Toshiba 1TB külső merevlemezrepár hónapja felvett filmet nem tudom megnézni. A felvétel 90 nap múlva elavul, ezt írja ki, ha meg akarom nézni, semmit nem lehet vele kezdeni. Mi az oka?

Figyelt kérdés
2020. jún. 22. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy a felvétel kódolt és a kód ami a kábelen jön hozzá megváltozott. Ezért volt jobb a régi technika... Találtam egy videókazettát, amire 1994-ben lett felvéve tévéadás. Bár a minősége nem olyan mint újkorában, le lehetett játszani és nézhető. 26 év után.
2020. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem kódoltam semmit. A beüzemeléskor semmi nem utalt arra, hogy csak x napig nézhető vissza egy felvett film.
2020. jún. 22. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig a szolgáltatói dobozok mind ilyenek sajnos, mert a csatornák ki akarják kényszeríteni, hogy a felvételeket ne lehessen hosszútávon tárolni. Pedig ebben semmi illegális nincs. Vegyél egy saját boxot amivel lehet kódolatlanul felvenni, vagy válts vissza elavult technikára, pl VHS, DVD felvevő.
2020. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ezt semmi sem jelzi, pedig minimum egy figyelmeztetést illene kiírni pár nappal korábban (a tévégyártónak).
2020. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!