Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ryzen 9 3900X és egy ASRock...

Ryzen 9 3900X és egy ASRock X570 PHANTOM GAMING 4 jó választás lehet?

Figyelt kérdés

Jelenleg i5-8400-as procim van. Hébe-hóba szoktam játszani is, azonban inkább most a programok sima futtatása az elsődleges cél. Szeretnék fejleszteni. Jó választás lehet a fentebb említett processzor és alaplap párosítás? Tudom, hogy ősszel bejelentik a Ryzen 4000-es szériát, de már keringenek mindenféle hírek, az is lehet, hogy csak év végén fog kijönni. Továbbá úgy gondolom, hogy egy 3900X-el is vígan elleszek, a 3900-as konfig után pedig talán kihagyhatok 1-2 generációt. Mennyire reális ez az elképzelésem?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. jún. 22. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A VRM-et sokan nem dicsérik rajta, íme egy teszt is:

[link]

2020. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy GIGABYTE B550 AORUS ELITE jobban járnál, olcsóbb és a VRM-ja is jobb, a Ryzen 4000-es széria is belemegy.


[link]

2020. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzáértő válaszokat :) Valóban jobbnak tűnik a B550-es lap.
2020. jún. 23. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!