Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell bekötni a merevlem...

Hogyan kell bekötni a merevlemezt?

Figyelt kérdés

Ma vennék merevlemezt, mert csak egy 240gb SSD van a gépemben, de az édes kevés. Úgy, hogy milyen kábel/kábelek kell a merevlemezhez, és hová kell bekötni a gépben?


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. jún. 23. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásiból, de ha ennyit sem tudsz, akkor inkább ne nyúlkálj a gépbe, hanem kérj meg valakit, aki ért hozzá. Neked akarok csak jót.
2020. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az #1-hez.


És folytatom tovább a gondolatmenetet, hogy azt pl. tudod-e, hogy egy szűz gyári merevlemezzel mit kell tenni, ahhoz, hogy használni is tudd?


Tényleg szánj rá párezer Ft-ot és bízd rá valakire, aki ért hozzá. Pl. abban a boltban is jó eséllyel vállalják, ahol megveszed.

2020. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azt mondom, hogy vidd el szerelőhöz, én inkább úgy vagyok vele, hogy kérd meg havert/ismerőst, aki ért hozzá, hogy segítsen.


Ezzel az a gond, hogy elmagyarázhatjuk, de először nagy esély van rá, hogy valami nem igazán fog működni, és tanulni is kevésbé tudsz belőle, mintha lenne valaki, aki megmutatná.


Sata kábel (ha nincs még egy) meg a merevlemez kell hozzá egyébként. Áramot tápról kap, arra már van a gépedben kábel.

2020. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúúúúúgy.... egyáltalán asztaliról van szó? :) Mert laptopba még macerásabb a szétszedés/összerakás miatt.
2020. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!