Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megéri ez a...

Gulascsanad kérdése:

Szerintetek megéri ez a konfig? Játékra alkalmas?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jún. 29. 09:32
 1/7 meszike91 ***** válasza:
88%
Ennyiért drága, nyilván a vízhűtés miatt.
2020. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen reális, ennél jobbat ugyanilyen alkatrészekkel nem hiszem hogy nagyon ki lehetne hozni(1700x meg rx580 önmagában valóban meredek 200 ezerért, de van itt 2tb wd black, minőségi 800 as táp, egy jobb alaplap, egy ugyan nem túl nagy, de gyors nvme ssd - ezeket használtan sem kapod meg 100 ezer alatt(feltételezve hogy nincs szar állapotban az ssd\hdd, de gyanítom nincs)). Hogy a ház ér-e ennyit döntse el mindenki, de használtan sem találtam sehol 100 ezer alatt.
2020. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt mondjuk sose értettem. egyedi vízhűtés világító ventillátorokkal, de a vezetékek olyan csomóban lógban, hogy ideális porfogók...


amúgy árban nekem is reálisnak tűnik

2020. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, megéri.
2020. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha ragaszkodsz a vízhűtéshez, akkor igen, de teljesítményben kapsz ennyiért jobbat is sima léghűtésesben.
2020. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3


A kábelek elrendezésére hízhűtésnél nincs igazán szükség, hiszen a cable management lényege pont az, hogy szabadon áramolhasson a levegő a házban és ne állja útját a kábel a ventilátoroknak.

2020. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Ez nem teljesen igaz szerintem. Eleve a radiátoron lévő ventilátoroknak is kell levegőt kapniuk, ugyanakkor attól, hogy a proci vízhűtéssel megy a VGA még nem. De tételezzük fel az is vízhűtéses, sőt, minden blokk kint van a házon kívül tehát kapnak levegőt is.. eddig ok. és mi a helyzet az északi híddal? :) Az is tud melegedni rendesen, és ha nem jó a szellőzés akkor tojást süthetsz rajta.


Szóval én azt mondom, hogy függetlenül a hűtés fajtájától, a gépházban MINDIG legyen jó a légáramlás, mert más alkatrészek is melegszenek. Arról nem is beszélve hogy takarításnál sem mindegy, hogy mekkora kábelköteg közül kell kiszívni a port. :)

2020. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!