Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a laptopom?...

Miért csinálja ezt a laptopom? Mi lehet rá a megoldás?

Figyelt kérdés

Nincs még egy éves, de mióta megvan ilyen nagyondurva fps dropjaim vannak. Leginkább játék közben, de ritkán csak sima internethasználat, youtubeozás vagy valami lightosabb program használata közben is. Nem végig lagol, fut stabilan minden, aztán olyan félpercenként/ percenként lemegy 5-10re az fps egy néhány másodpercre. Például PUBG, Shadow of War, GTA5, Hellblade Seua's sacrifice, Far Cry játékoknál fordult ez elő. Pedig rendszerkövetelmények alapján nem kellene, hogy nagy baj legyen, meg mint említettem nem folyamatos a lag. Meg azt vettem észre, hogy független a video beállításoktól, low grafikán úgyanúgy csinálja mint high-on. A videókártya drivere is a legfrissebb verzión van (nem tudom ez mennyit számít).


CPU: AMD Ryzen 5 3550H

GPU: NVIDIA GeForce GTX 1050

RAM: 8GB



2020. jún. 30. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd meg a léghűtési utakat benne-esetleg tele porral---fújja e a levegőt ki, ahol kell, jár e a venti terhelve magasabb fordulaton, mennyire melegedett használat közben.
2020. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!