Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges úgy külső videokárt...

Lehetséges úgy külső videokártyát használni, hogy nincs thunderbolt 3 bemenet rajta, illetve úgy, hogy nem szedem ki belőle a wifi kártyát?

Figyelt kérdés
Eddig csak ezt a két megoldást találtam

2020. júl. 1. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Mármint a laptopon nincs TB3 *ki*menet.


Az a lényeg, hogy PCI Express kapcsolatra van szükséged. Ez laptopokban mini PCIe, key M M.2 slot, vagy ExpressCard foglalatokban fordul elő. (key B M.2 slotban is előfordulhat de mivel arra nincs riser, azzal nem kell foglalkozni.)


Természetesen ha lett volna annyi eszed, hogy ideírod a laptop típusát, akkor többet tudnánk segíteni, dehát...

2020. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg ha lehetseges is lenne, 98% nem eri meg kinlodni vele.

A maradek 2% meg nem szorul gyakoris kérdésekre.

2020. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
HP 250 G6 1WY61EA Ezt valóban kifejtettem
2020. júl. 1. 14:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Munkara kell vagy jatszani csak?
2020. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja. Wifi kártya az egyetlen. Minek vesznek az emberek ilyen trágya laptopokat?? Alapvetés, hogy csak ThinkPad T vagy X2 laptopot veszünk, generációt lehet választani ahogy a költségvetés engedi. A legolcsóbb/legegyszerűbb eGPU-s megoldás valószínűleg egy jó öreg ThinkPad T430s eBay-ről, az nvidia GPU nélküli i7-es verziónak volt Thunderbolt 1 csatlakozója, ahhoz kapni TB3 adaptert, kész. (Bár persze a T420/T420s/T430/T430s stb. ExpressCard-hoz is lehet eGPU-t csatlakoztatni.)
2020. júl. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam játékra használni, csak felvetődött bennem ez a kérdés. Köszönöm a válaszokat
2020. júl. 3. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!