Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megbízható SSD? vagy teljesen...

Megbízható SSD? vagy teljesen mind1?

Figyelt kérdés
Szeretnék anyu laptopjába venni egy SSD-t. kb 240 GB-sat rendszer telepítésére. Miylen Márkát érdemes venni mai hosszútávon megbízható? Sima internetezésre kell semmi extra dolgokra. Kingston? Adata? Kb olyan 20 ezret szánnék rá.

2020. júl. 2. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Crucial BX500 simán elég.

Abból 480GB-os belefér ennyiért.

2020. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És megbízható márka? :)
2020. júl. 2. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Crucial igen, ők sem ma kezdték.

Idehaza mondjuk nem túl ismertek de az SSD-k, meg a RAM-k nagyon jók amit gyártanak.(a Micron szerintem már ismerősebb, lényegében az ő termékeik)

2020. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a segítséget :)
2020. júl. 2. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A Crucial nem a legjobb márka. Olyan, mintha Budmill kabát helyett kínait ajánlana az ember. Ráadásul melegedik is rendesen.
2020. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5.Nem tudom miről beszélsz.

Micron az egyik legnagyobb memóriabeszállító a világon, szóval nem éppen noname cucc.

Az hogy Crucial név alatt van az egy dolog...

Na de jó további trollkodást.

2020. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös mindenki dicséri a márkát a vélemények között árúkeresőn. Több ember csak nem téved :D
2020. júl. 2. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!