Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki a Bluetooth...

Miért kapcsol ki a Bluetooth modul a Windowsban?

Figyelt kérdés

Eszközök amiket használok:

- Lenovo Ideapad 330S

- Windows 10, 10.0.18363 x64

- Logitech MX MASTER 2S


A probléma a következő:

Bluetoothon keresztül csatlakozok az egérre, a megszokott módon azonnal látják egymást, működik minden, de kb. 10 perc után megáll az egér.

Ilyenkor az hoz megoldást ha megnyitom a Beállítások - "Bluetooth és egyéb eszközök" menüpontot, ilyenkor rögtön visszakapcsolódik.

Próbáltam már legfrissebb drivert telepíteni, mind az egérhez, mind a bluetooth adapterhez, feltelepítettem a logitech egérhez tartozó programját, illetve próbáltam más eszközön: nem az egér a ludas, mert ezt csak ezzel a géppel és rendszerrel produkálja.

Valakinek valami ötlet ezzel kapcsolatban?

Köszi,



2020. júl. 2. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Windows gomb + X

Eszközkezelő-t megnyitod

Megkeresed a Bluetooth Adapter-t

Jobb klikk rajta, Tulajdonságok

Valahol ott lesz egy "A számítógép kikapcsolhatja az eszközt energiatakarékosság céljából" vagy valami hasonló, vedd ki a pipát

2020. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos kerestem én is, de nem találom ezt a lehetőséget az eszközkezelőben. :(
2020. júl. 2. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ott nem találod, akkor:


Vezérlőpult (Kis ikonok-ra állítva jobb felső sarokban)

Egér

Felül Hardver fül - alul Tulajdonságok

Általános fül alja - Beállítások módosítása

Felül Energiagazdálkodás ablak - A gép kikapcsolhatja ezt az eszközt, hogy energiát takarítson meg, szedd ki a pipát.


Kép:

[link]

2020. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, de sajnos egyenlőre ez sem működik. Két egeret látok listában, az egyik a név alapján az egér amit használok, itt végig mentem a folyamaton amit javasoltál, de nem volt kipipálva (sőt nem is lehet).


A másiknál pedig ha meg is nyomom a Beállítások módosítása gombot akkor sem jön fel a fül, de gondolom ez nem is releváns, tekintve, hogy ott a listában az egér amiről szó van.

Még egyszer köszönöm, hogy próbálkozol, mentek a zöld kezek. :)

2020. júl. 2. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!