Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek a GTA 6 minimális...

Szerintetek a GTA 6 minimális követelményeihez elég lesz ez a konfig?

Figyelt kérdés

Tudom hogy senki sem jövőlátó, vagy időutazó, de aki ért hozzá az csak megtudja saccolni.


AMD Ryzen 3 1200

RX 570 4 GB

16 GB ram


Természetesen a minimum grafika 30 fps a cél.



2020. júl. 2. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem tudja megsaccolni, mert elképzelése sincs senkinek hogy mikor jön. Ha ma jelenne meg akkor persze, a minimális rendszerigénybe biztosan beleférne. Ha 5 év múlva jelenik meg elég valószínűtlen.

Mindenki szeretné ha minél előbb jönne, de nem fog, még tök jól elvannak a gta5 online ból(az 5 jön a következő generációs konzolokra is, ha a következő rész már egyenesben lenne nem is vesződnének ezzel), én azt mondanám hogy legkorábban 2-3 év, addigra legfeljebb a ram lesz elég(de addigra aprópénzből tudod majd fejleszteni a kártyát meg a procit is, úgyhogy nm aggódnék).

2020. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, mivel az Online újra virágzik, valószínűleg nem zárják be az aranybányát. 😃 Abban reménykedek hogy ezt is sikerül olyan jól optimalizálniuk mint a jelenlegi részt. ( Egy Intel Core 2 Duo E8500, GT 710 párossal és 4 gb rammal sikerült a teljes storyt végigvinnem)
2020. júl. 2. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát majd kiderül, én nem tartom vissza a lélegzetem ilyen téren, a gta5 tényleg nagyon jól futott, a red dead 2 viszont borzalmasan, mindent felhúzva 1080p ben még egy 2080ti al is 60 alá esik helyenként. Nyilván vissza lehet venni a beállításokból, meg ennél magasabb az átlag(habár nem olyan sokkal, 80 körül), de egy 400+ ezres kártyánál ez szvsz elfogadathatlan, közel olyan szar mint a gta4 volt anno.
2020. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Lehet sokáig konzol exkluzív lesz mint az 5 is volt.
2020. júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel még most remasterelték az 5 öt az új konzolokra szerintem nem most jön. Szerintem leghamarabb 2022 2023. Addigra simán vehetsz egy jobb procit és/vagy videókártyát. Addigra egy Ryzen 5 3600 kb 25 ezer lesz használtan
2020. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
GTA IV The Ballad Of Gay Tony a legjobb
2020. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha el is indul szerintem elég rossz lesz a játékélmény. Ahogy előttem is írták valszeg nem most hanem majd 2022 23 körül jön majd akkor pedig már nagyon nem 4 mag 4 szálas procira fognak optimalizálni. Addigra valszeg bőven lemegy a 3600 ára főleg a használt piacon és talán még egy új kártyát is be tudsz szerezni.
2020. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!