Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért "homályos" a grafika a...

Miért "homályos" a grafika a CS:GO-ban?

Figyelt kérdés

Üdv!Ma újra telepitettem a Windowst (Windows 10) és letöltöttem a csgo-t.Beállitottam mindent úgy, ahogy eddig volt.Elinditottam egy meccset és azt vettem észre, hogy 2-3 méterre még úgymond jól néz ki a textura, de utánna nagyon homályos, illetve olyan mintha a texture low-ra lenne állitva.Nem értem miért van ez.Ráadásul még egy meccsből is kidobott ma, hogy a VAC-ot blokkolja valami a gépemen, vagy használok valami custom fájlt.Közben semmit nem használok.Már le ellenőriztem a játékfájlokat is.Itt egy kép, hogy kb hogy néz ki!

[link]


Lehet itt nemjön úgy át, de figyeljétek meg, hogy milyen alattam a föld texturája, és milyen a zebránál..



2020. júl. 2. 20:41
 1/2 A kérdező kommentje:

A gépem specifikációja itt van:

I5-7400 3.0GHz

16GB (2x8) RAM

Nvidia GTX 1060 3GB

2020. júl. 2. 20:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Motion blur/Mozgási elmosódást kikapcsolni,

FXAA, MXAA, stb élsimítást kikapcsolni,

Teljes ablakos módban játsszál, ne ablakos módban.


Milyen felbontáson játszol? Mert az is zavarni szokta, ha nem a monitor natív felbontásával játszol, pl fullHD a monitor de te simán HD felbontásban használod.

Ha még mindig nem jó, NVidia vagy AMD illesztő beállításainál van GPU scaling, azt kapcsold ki.

2020. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!