Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenne egy kérdésem? Van...

Kozma György kérdése:

Lenne egy kérdésem? Van egy sapphire Radeon RX 5700 xt 21293-01-40g verziós.

Figyelt kérdés

Sok helyen fórumon azt mondják hogy nagyon forró.


gpu 92 fok

hot spot 115 fok

mem 94 fok

vrm 1-2 88-89fok


[link]


itt van kép bal félő sarokban lévő értékekhez tegyetek +2-5 fokot.



Garis vagy ez ilyen?



#videókártya, hiba, garis,
2020. júl. 7. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha sok helyen olvastad és van köztük megbízható oldal akkor ezek szerint ilyennek. Plusz a kép a te kártyád értékeiről is hasonló.


Nem tudom, hogy a többi 5700 XT is ilyen hőfokokat produkál-e... de számomra magasak ezek az értékek.

2020. júl. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

több fórumon külföldin is, de azoka 2-3 ventisre írják azok ugye hűvösebbek.


de nekem az 1 ventis van arról nem nagyon van hőmérséklet infó.

2020. júl. 7. 07:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit utánanéztem én is és a 3 ventis modellek is elérik néha a 90°C-ot. Elméletileg 110°C-ig bírja, de sokan feszültséget/órajelet csökkentenek vagy csinálnak egy saját ventilátor profilt.
2020. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem akkor nincs gond a ventot nem allitom mert minden ujrainditásnál elveszti és ugy mar hangos is.


mind1 nrm piszkálom inkább hagyom alapon ahogy most is van ha netán behal még garis


köszönöm a segítséget

2020. júl. 7. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak addig szeretnéd használni, amíg garanciális, akkor jó lesz így is. De ha hossz távra tervezed, mondjuk 10 évre (vagy szeretnéd hogy érjen valamit használtan is) akkor érdemes kezdened vele valamit, mert hosszú távon meg fog tőle makkanni.
2020. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2020. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!