Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Driver Booster 7 mennyire...

Driver Booster 7 mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Nos, az én gépem (laptopom) nem egy mai csirke, mondom is hogy mit tud:

Processzor: AMD A10-5750M (APU)

Videó kártya: 1.AMD Radeon HD 8650G 2GB, AMD RADEON HD 7670M 2GB


Letöltöttem a driver boostert, és írja hogy van a videó kártáyra + 1-2 dologra elvileg update, és azt szeretném megkérdezni, hogy ez mennyire megbízható program? mert pl a 7670m-re azt írja hogy van egy 2020-as update....



2020. júl. 7. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem javaslom a használatát.

Sokszor több kárt csinál, mint hasznot. Inkabb írd be, hogy AMD driver, első linkre katt és onnan töltsd le.

2020. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta használom a driver boostert, nálam bevált az esetek 98%-ban! egyedül az olyan komplikált helyzetekben nem mint szerintem a tied, amihez amd catalyts control center vagy mi fog kelleni, hogy megfelelően menjen, mert nekem is laptopba "dual" grapich izé volt, ami 2 rosszból próbált egy jót csinálni kisebb nagyobb sikerekkel!
2020. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne. Használd. Csak. Ne. A biztos megoldás még mindig az, hogy kinézed hardverfelismerő programmal a komponensek típusát, rákuglizol és letöltöd a gyártó oldaláról (Nvidia vagy AMD ugye). A DriverBooster meg olyan, hogy persze lehet működik, de aztán egyszer csak nem fog működni és akkor garantált, hogy nem úszod meg driverproblémák nélkül. Olyan orosz rulett. Félreértés ne essék, nem akarok meghazudtolni senkit, elhiszem, hogy van akinél működik (pl. #2 válaszoló), de akkor is. Mondom, majd egyszer csak nem fog működni.

Egyébként ezekhez a hardverekhez a legfrissebb verzió 2016-os kiadású (Radeon Crimson Edition), az is Beta verzió, szóval a DriverBooster már itt megbukott. A stabil verzió pedig 2015-ös, de az még a Catalyst-féle eresztés. Linkek:

[link]

[link]

2020. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!