Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Német Amazonról rendelni?

Német Amazonról rendelni?

Figyelt kérdés

Légyszi tudnátok segíteni ebben a német amazonról rendelés dologban? Ez lenne az első rendelésem innen, és nem igazán tudom, mire számítsak, mit, és hogy éri meg csinálni.

Oculus Questet szeretnék rendelni, 64 GB-osat.

A honlapon az van írva, hogy Price: €419.15 tehát ez átszámolva kb 148 ezer forint. Ez azt jelenti, hogy előre utalással átdobok nekik ennyit, és el is hozzák nekem pár napon belül?

Mennyi a szállítási idő körülbelül?

Van még plussz költségem a fenti áron kívül? Vagy ha átutalom nekik a pénzt, akkor ennyiért meg is kaphatom? Tehát nem kell áfát, vagy vámot, vagy valamit még ráfizetni?

Csak mert jelenleg ezt az eszközt Magyarországon úgy nem igazán lehet kapni, az Alzán meg ugyan ez az eszköz ugyan ezen verziója 250 ezer forint... Tehát vagy az Alza szeretne még +100 ezret kapni ezért az üzletért, vagy lehet még ebben valami turpisság?

Lehetséges az ingyenes szállítás a német amazonról? Azt hogy lehet elérni? Anélkül kb mennyiért hoznák ezt az eszközt ki nekem Magyarországra?


Köszönöm a válaszokat előre is.



#amazon #Oculus Quest #német amazon
2020. júl. 8. 20:06
 1/1 MGéza ***** válasza:
Nincs benne a Magyarországon érvényes ÁFA, így nem lesz garanciád sem, habár létezik Amazon garancia, de az feláras. Szállítási idő 1-2 hét között szokott lenni. Ritka a csaló, általában megkapod amit rendelsz, de részletekben van az ördög ahogy szokták mondani: Figyelmesen olvasd el a leírást, milyen tartozékokkal, satöbbivel árulják. Ellenkező esetben érhet meglepetés hogy más lesz a dobozban mint amire számítottál.
2020. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!