Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem van hogy magátol...

A gépem van hogy magátol leáll. Lehet hogy vírus?

Figyelt kérdés
Többször előfordult hogy a gépem leállt egy alkalmazás megnyitása után. Minha kihúzták volna az áramból. Lehet vírus az oka? Tudnatok ajánlani egy jó vírusirtót amiert nem kell fizetni de pontos munkát végez?

2020. júl. 11. 18:57
 1/5 anonim válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Az én gépem is hajlamos "elájulni", de azt hittem melege van. Bocs én csak használom-kihasználom szegényt de nem értek hozzá. :D
2020. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

biztos ezért nem találtad el a kategóriát... :D

vagy melege van

vagy a memória a rossz

vagy a táp a hibás, gyenge

vagy a kapcsoló hibás

vagy az alaplapon van valami hiba

sajnos elég sok lehetőség van. ki kellene cserélgetni az alkatrészeket és így megnézni melyikre javul meg.

de persze vírus is lehet


ha win10 akkor a beépített elég jó

én amellé még a bitdefender ingyenes verzióját használom - eddig nem okozott csalódást, igaz nem is nézek sok poreszt :D

2020. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Túlmelegedéstől is lehet.Kevés memória is lehet,vírus is lehet. Érintkezési hiba is talán,bár nem vagyok szakember.Nézesd meg egy szakival.Vírusírtó mindenkinek más jött be :)
2020. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Távolitsd el azt az alkalmazást a gépről ami a problémát okozza

Majd futtass le egy virusirtó programot, hogy megnézd valóban virusos e a géped

Én AVG virusirtót szoktam telepiteni az ingyenes verziója is jó megvéd a legtöbb virustól

[link]


Ha negativ a virus dolog vagy begyűjtötte az összes virust a virusirtó de még mindig kikapcsol a géped magától ezek után akkor viszont hardver probléma lesz ami szervízt és alkatrészcserét igényel mert akkor valamelyik alkatrész elromlott a gépedben és az cserére szorul

2020. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2020. júl. 11. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!