Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért lehet kapni egy...

Mennyiért lehet kapni egy pre-built PC-t ami elbírja a legújabb játékokat is, vagy a régebbi a nagy játékokat Pl. Full grafikán Gta 5 Mennyi a minimum amennyit szánni kell egy ilyesfajta gépre?

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak a gép kell monitor és perifériák nélkül akkor 150 ezer körül, 1080p ben. Ezen játszhatóak az új játékok, de le kell húzni szinte mindent általában(van néhány kivétel, pl az új modern warfare, ez gyönyörűen fut mindenen, de pl rdr2 vel nagyon szenvedne egy ilyen gép). Szerintem ma már nem is tudsz összerkani olyan gépet amin gta5 ne futna tökéletesen mindent felhúzva, 5 éves játék és amikor kijött is nagyon szépen futott mindenen.
2020. júl. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne vásárolj előre épített gépet, mert nem éri meg. Ha egy helyen veszed meg a gép alkatrészeit, akkor a legtöbb webshop vállalja, hogy össze is rakja neked és úgy postázza ki, és ha valami alaktrész inkompatibilis a többivel, akkor persze szólnak is, hogy ez így nem jó. Én is így vettem ipon-on, igaz ők 4000 Ft-ot kértek az összerakásért.
2020. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!