Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit szóltok ehhez a (részleges...

Mit szóltok ehhez a (részleges) konfighoz?

Figyelt kérdés

Elkezdtem megtervezni az új pc-t, leginkább munkára használnám, kevés játék. Egyelőre vidkari nékül használnám egy ideig, aztán valamikor rakok bele egy 166öTi kaliberű vidkarit. Csakis intel jöhet szóba.



Táp: [link]

Ez adott, már megvettem egy éve.



Alaplap: [link]

Nem fogok egyhamar SLI-t tolni, de tetszik benne az USB 3.2 és DP csatlakozó



Proci: [link]



Ház: [link]

Az volt itt a kritérium, hogy az USB csatlakozók és bekapcs gomb előre nézzen, ne a ház tetején legyen, és legyen benne legalább 3 venti.



Proci hűtő: [link]


2020. júl. 17. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért is csak intel jöhet szóba? Szétnéztél-e te a piacon procik, alaplapok terén? Vagy fanboy vagy?
2020. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Azért a fapados alaplapért vicc a majdnem 40 ezer Ft...

Inkább vedd ezt:

[link]

Gépház sem a legjobb, ha minden áron ablakos kell ennyiért Signum SG1 vagy Focus G.

A CPU hűtő kisebb OC-ra való, neked elég egy LC-CC-95 is.

Összességében nem rossz konfig, de ezeket a módosításokat mindenképpen eszközölném.

#1.Gondolom az utóbbi, de kb. képtelenség őket rávenni.

Bár hozzáteszem a 10400 nem rossz de nagy szívás lesz róla váltani, míg azért AM4 esetén sokkal jobb a helyzet.(meg lehet nézni mennyibe kerül egy 7. gen-es I7, így alapozzon bárki is a jövőre, olcsóbb egy platformcsere)

2020. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Azért a fapados alaplapért vicc a majdnem 40 ezer Ft...


Inkább vedd ezt:


[link]


Ezen nincs USB3.2 hatul, ha akarnek majd hatlapi kivezetot venni (feltetelezve, hogy az alaplapon van 3.2-es csatolo), az pont annyiba kerul, mint amennyivel a H470-es dragabb.


Megfontolom az LC hutot.


A gephazzal mi a gond? Nem kell ablakos, de fontos, hogy ne felul legyenek a gombok/csatlakozok, mint az altalad emlitetteken.

2020. júl. 17. 10:33
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Én lehet megvárnám inkább a Ryzen 4000 sorozatú asztali APUkat az új 7nm es Vega IGPU fényévekkel jobb mint a HD620 az Inteleken és ha B550 lappal veszed PCIE 4.0 d is lesz ami a jövőben lehet jól jön
2020. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mna kivalasztottam a ramot: [link]


A feher olcsobb. :D i5-el max 2600Mhz-n fog futni, de az nem gond, ugye?

2020. júl. 17. 15:30
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
De. Miert nem tudsz hallgatni másokra? Mondj már indokot, miért nem AMD? Komolyan, nem értem. Itt kiirtak paran kerdeseket, hogy jo-e ez a konfig (inteles) aztán irtak indokokat, meggyoztek hogy legyen inkább AMD, es hallgatott rájuk. Akkora makacs fanboy vagy
2020. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Es neked miert kell ennyire aggressziven offolnod, tan makacs AMD fanboy vagy? Az intel-amd kerdest eldontottem, miutan egy masik kerdesben kiveseztuk a temat, el szerettem volna kerulni a hozzad hasonlo felesleges kekeckedeseket, amikor kikotottem, hogy csak Intel johet szoba.
2020. júl. 18. 12:31
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Igen, de mondj már indokot, vagy kuldd ide a kerdest legyszi.
2020. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocs, mibol gondoltad, hogy en tartozom neked barmi magyarazattal? Vagy hogy van energiam vegtelenszer elovenni egy temat?
2020. júl. 18. 12:44
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Csak kuldd be a kerdest amiben kivesézitek :)
2020. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!