Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tudok tenni a laptopommal?...

Mit tudok tenni a laptopommal? (Windows 10) Mi lehet a hiba? (Kép a leírásban)

Figyelt kérdés

Akárhányszor bekapcsolom, ez jön fel:

[link]


Ha megnyomok akármilyen billentyűt vagy valahova kattintok, a képernyő elsötétül. FÉl perc tétlenség után visszatér a fentebb linkelt képernyő.

Nem tudom jól megfogalmazni, de azt hiszem, az történik, hogy megpróbálja elkérni a jelszót (elsötétül a képernyő), de mivel nem tudok beütni semmit, visszatér arra a képernyőre, ami a jelszót kéri. Azzal a programmal lehet probléma, ami ezért felelős. Azonban így semmit sem tudok csinálni vele, mindig felhozza a fekete képernyőt.


Próbáltam újraindítani, de az eredmény változatlan.


Tudok bármit kezdeni vele itthon? Menthető lehet ez még, vagy újra kell telepíteni?


Előre is köszönök minden választ!



2020. júl. 17. 09:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Na... Hát egy kis frissítés. Az előbb az újraindításnál sikerült megkapnom a normális bejelentkezési képernyőt, szóval jelenleg bent vagyok a gépben - ami brutálisan lassú. Egyelőre kiveszem a jelszót, hogy csak rendesen belépjen... Nem tudom, mi volt ez és lesz-e vele probléma. Azért nagyon kíváncsi lennék, kinek mi a véleménye erről?
2020. júl. 17. 09:48
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Indítsd el csökkentett módban a gépet lehet valami vírus is. Futtas le egy webes virusirtót.
2020. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Tegyél fel valami rendes OS-t, ne azt a szart, amibe a MS megpróbálja beleterrorizálni az embereket.
2020. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

3 Mit kellene felrakni helyette?


Sajnos Win7 nem szabad mert nincs már biztonságban, a 8.1 meg sok driver nincs hozzá még a teloimat se ismerte fel, meg tele van reklámmal a startmenübe és ott is erőtetti a win10-ben, sajnos Microsoft fiókot is a 8.1-ben is meg kell adni.

2020. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

#4

A Windowson túl is van élet.

2020. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

#4

Miért utálod a Windows 10-t?


Ha sok hibád okozott neked a gépen, itt mások gyakorin azt írják majd neked hogy a te hibás nem vetted meg rossz a géped stb.

2020. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Lehet a frissítés barmolta szét/vagy kell neki/, vagy a drivered "ment tönkre". Frissítés, és a drivered is frissisd. Vírus is okozhatja, futass le egy viruskeresőt, ahogy a 2es mondja.
2020. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
VGA driverre gondoltam.
2020. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!